Webinarium OPZZ: Pogłębianie wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji i umiejętności w dobie pandemii COVID-19. Wyzwania dla pracowników i związków zawodowych w Polsce.

W imieniu Wiceprzewodniczącego OPZZ Piotra Ostrowskiego serdecznie zapraszamy na webinarium OPZZ: Pogłębianie wiedzy oraz podnoszenie kwalifikacji i umiejętności w dobie pandemii COVID-19. Wyzwania dla pracowników i związków zawodowych w Polsce” we wtorek, 8 grudnia w godz. 17:00-18:30.

Podczas debaty chcemy podyskutować o wyzwaniach związanych z edukacją, uczeniem się, szkoleniem nowych umiejętności/kompetencji, które zmieniały się przed pandemią, ale ich przeobrażenia znacząco przyspieszyły w trakcie pandemii COVID-19.

Moderatorami webinarium będą:

  • Bartosz Chyś, nauczyciel IX LO w Gdańsku, lider społeczności @ktywnych nauczycieli wykorzystujących nowe technologie w edukacji, nominowany do tytułu Nauczyciel Roku 2019, aktywny eTwinner, członek grupy Superbelfrzy RP, posiadający tytuł Microsoft Innovative Educator Expert w roku szkolnym 2019/2020, pasjonat wykorzystania technik pamięciowych, grywalizacji, gamifikacji oraz nowych technologii na lekcjach
  • dr Karolina Zioło-Pużuk, adiunkt, p.o. kierownika Zakładu Szkoła Języka i Kultury Polskiej dla Cudzoziemców na Uniwersytecie Kardynała Stefana Wyszyńskiego, absolwentka Uniwersytetu Warszawskiego, doktorat obroniła na University of Sheffield; do zainteresowań naukowych należą: kultura w nauczaniu języka polskiego jako obcego, alternatywne metody nauczania języków obcych, rola działań twórczych i kreatywności w nauczaniu języków obcych, komunikacja międzykulturowa, PR i komunikacja w obszarze zdrowia; była członkini zespołu ds. CSR w Departamencie Komunikacji i Promocji NBP; członkini Centrum im. Ignacego Daszyńskiego

Webinarium będzie transmitowane „na żywo” poprzez kanał OPZZ na Facebooku. Link to wydarzenia przesyłam poniżej:

https://www.facebook.com/events/162206175594589

Webinarium to nic innego jak seminarium w sieci. Podobnie zatem jak na seminarium w formie stacjonarnej chcemy umożliwić naszym związkowcom nie tylko przysłuchiwanie się debacie, ale także wzięcie czynnego w niej udziału. Zapraszamy zatem do rejestracji na webinarium. Wystarczy wypełnić krótki formularz rejestracyjny, który znajduje się poniżej:

https://us02web.zoom.us/webinar/register/WN_sgGtFqswRkuvRlFdIv0cDQ