Członkowie Zarządu Krajowego ZZIT

Wojciech Bałuta


WIKA Polska Spólka z o.o. spółka komandytowa
ul. Łęgska 29/35
87-800 Włocławek
tel.: 54 230 12 68
fax: 54 230 11 87
kom.: 697 703 450
e-mail: wojciech.baluta@wika.com


Leszek Czajkowski


OT Port Świnoujście Sp. z o.o.
ul. Bunkrowa 1
72-602 Świnoujście
tel.: 091 32 77 300
kom.: 533 011 671
e-mail: leszek.czajkowski@otport.swinoujscie.pl
e-mail: leszek@czajkowski.de


Zygmunt Danik


Biuro Zarządu Okręgu
ul. K. Wielkiego 25
50-077 Wrocław
tel.: 512 932 108
e-mail: zzit.wroc@wp.pl


Jarosław Florjańczyk


ZZIT przy MPWiK w m. st. Warszawie
02-015 Warszawa
Pl. Starynkiewicza 5
tel.: 022 445 80 02
kom.: 784 021 239
e-mail: j.florjanczyk@mpwik.com.pl


Wojciech Kulej


Konfederatów Barskich 11/29
43-100 Tychy

tel.: 501 508 093
e-mail: wojciechkulej@wp.pl


Katarzyna Leszcz-Cimoszko


Elektrociepłownie Wybrzeże S.A.
ul. Swojska 9
80-867 Gdańsk
fax.: (58) 347 44 03
kom.: 781 44 00 76
e-mail: pomorskiezzit@wp.pl


Zdzisław Mielczarek

Veolia Energia Łódź S.A.
ul. J. Andrzejewskiej 5
92-550 Łódź
tel.: 603 966 602
e-mail: zdzislaw.mielczarek@zzit.org.pl


Elżbieta Mocek-Selega


Fabryka Kotłow SEFAKO S.A.
ul.Przemysłowa 9
28-330 Sędziszów
kom.: 694 935 114, 602 393 876
tel.: 41 3811073 w.321
e-mail: selegaelzbieta@gmail.com


Robert Olszak

PGE GiEK S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra
74-105 Nowe Czarnowo 76 k. Gryfina
kom.: 502 239 600
e-mail: robert.olszak@gkpge.pl



Grzegorz Paciulan

____
____________
kom.: 663 777 814
e-mail: paciulan_g@op.pl



Teresa Paczyńska


ZZIT – OKRĘG LUBELSKI
ul. Chmielna 2 A
20-079 Lublin
kom. +48 534 760 505
e-mail: tpaczynska@outlook.com


Ireneusz Pierzchot – pełnomocnik Zarzadu ds. Sekcji Młodych


Biuro Zarządu Okręgu Wielkopolsko-Lubuskiego ZZIT
ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 223/229 pokój 42
61-485 Poznań
kom.: 608 297 690
e-mail: ireneusz.pierzchot@onet.pl


Krzysztof Szewczyk


ArcelorMittal Poland S.A.
ul. Ujastek 1
30-969 Kraków
tel.: 604 993 076, 517 567 600
e-mail: kszewc@interia.pl


Zygmunt Szlachcichowski


Zarząd Okręgu Warmińsko-mazurskiego ZZIT
82-300 Elbląg
ul. Królewiecka 108
tel. kom.: 604 996 021
e-mail: zygmunt.szlachcikowski@wp.pl


Renata Wyskwar


Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” Spółka Akcyjna
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy
tel. praca: ____
kom.: ____
e-mail: renata.wyskwar@grupaazoty.com



Komisja Rewizyjna ZZIT >>>