Członkowie Zarządu Krajowego ZZIT

Wojciech Bałuta


WIKA Polska Spólka z o.o. spółka komandytowa
ul. Łęgska 29/35
87-800 Włocławek
tel.: 54 230 12 68, fax: 54 230 11 87
kom.: 697 703 450
e-mail: wojciech.baluta@wika.com


Adam Chrustowicz


ZZIT w PZL Warszawa Okęcie
02-256 Warszawa
Al. Krakowska 110/114
tel.:
e-mail: adam.chrustowicz@airbus.com


Leszek Czajkowski


OT Port Świnoujście Sp. z o.o.
ul. Bunkrowa 1
72-602 Świnoujście
tel.: 091 32 77 300
kom.: 533 011 671
e-mail: leszek.czajkowski@otport.swinoujscie.pl
e-mail: leszek@czajkowski.de


Zygmunt Danik


Biuro Zarządu Okręgu
ul. K. Wielkiego 25
50-077 Wrocław
tel.: 512 932 108
e-mail: zygmunt.danik@zzit.org.pl


Wojciech Kulej


Konfederatów Barskich 11/29
43-100 Tychy

tel.: 501 508 093
e-mail: wojciechkulej@wp.pl


Katarzyna Guttry


Elektrociepłownie Wybrzeże S.A.
ul. Swojska 9
80-867 Gdańsk
fax.: (58) 347 44 03
kom.: 781 44 00 76
e-mail: pomorskiezzit@wp.pl


Zdzisław Mielczarek

Veolia Energia Łódź S.A.
ul. J. Andrzejewskiej 5
92-550 Łódź
tel.: 603 966 602
e-mail: zdzislaw.mielczarek@zzit.org.pl


Robert Olszak

PGE GiEK S.A. Oddział Zespół Elektrowni Dolna Odra
74-105 Nowe Czarnowo 76 k. Gryfina
kom.: 502 239 600
e-mail: robert.olszak@zzit.org.pl

 


Grzegorz Paciulan

Zarząd Okręgu Olsztyńskiego

____
____________
kom.: 663 777 814
e-mail: paciulan_g@op.pl

 


Teresa Paczyńska


ZZIT – OKRĘG LUBELSKI
ul. Chmielna 2 A
20-079 Lublin
kom. +48 534 760 505
e-mail: tpaczynska@outlook.com


Kamil Pliszka


MAN Bus – Sp. z o.o.
ul. 1 Maja 12
27-200 Starachowice
kom.: 603-081-054
e-mail: kamil.pliszka@man.eu
e-mail: kamil.pliszka@zzit.org.pl


Ireneusz Pierzchot – pełnomocnik Zarzadu ds. Sekcji Młodych


Biuro Zarządu Okręgu Wielkopolsko-Lubuskiego ZZIT
ul. 28 Czerwca 1956 r. nr 223/229 pokój 42
61-485 Poznań
kom.: 608 297 690
e-mail: ireneusz.pierzchot@onet.pl


Krzysztof Szewczyk


ArcelorMittal Poland S.A.
ul. Ujastek 1
30-969 Kraków
tel.: 604 993 076, 517 567 600
e-mail: kszewc@interia.pl


Zygmunt Szlachcichowski


Zarząd Okręgu Warmińsko-Mazurskiego ZZIT
82-300 Elbląg
ul. Królewiecka 108
tel. kom.: 604 996 021
e-mail: zygmunt.szlachcikowski@wp.pl


Renata Wyskwar


Grupa Azoty Zakłady Azotowe „Puławy” Spółka Akcyjna
Al. Tysiąclecia Państwa Polskiego 13
24-110 Puławy
tel. praca: 081 5652179
kom.: 500 080 203
e-mail: renata.wyskwar@grupaazoty.com



Komisja Rewizyjna ZZIT >>>