„Diamenty OPZZ” – Kolejny sukces organizacji związkowej ZZIT

Miło nam poinformować, że po raz kolejny jedna z organizacji naszego związku została wyróżniona zaszczytnym honorem „Diamentu OPZZ„.
W dniu 15 listopada 2023r. Przewodniczący ZZIT w Starachowicach kol. Kamil Pliszka otrzymał informację z Ogólnopolskiego Porozumienia Związków Zawodowych (OPZZ) z informacją że Międzyzakładowa Organizacja Związkowa Związku Zawodowego Inżynierów i Techników w Starachowicach została Laureatem V edycji konkursu „Diamenty OPZZ” w kategorii „Najlepsza organizacja członkowska OPZZ, zrzeszająca do 500 członków”.
Uroczyste wręczenie zaszczytnego wyróżnienia odbędzie się 13 grudnia 2023 roku o godzinie 12.30 w siedzibie OPZZ w Warszawie.
Jest to duże wyróżnienie dla wszystkich Członków Organizacji ze Starachowic, Zarządu oraz Przewodniczącego, którym bardzo serdecznie gratulujemy olbrzymiego sukcesu.

Jest ono tym bardziej wartościowe, ponieważ członkowie Zarządu ww organizacji nie korzystają z etatu związkowego wykonując wszystkie prace związkowe całkowicie społecznie – a efekty ich związkowej działalności i aktywności są widoczne jak widzimy nie tylko w zakładzie pracy ale także na arenie ogólnopolskiej.

Gratulacje.