COP-2 – spotkanie organizacyjne w Rzeszowie
W dniu 15 lutego 2025 roku odbyło się spotkanie w sprawie realizacji strategicznego Projektu budowy Centralnego Okręgu Przemysłowego 2 (COP-2) na obszarze województw lubelskiego i podkarpackiego. Spotkanie odbyło się w Domu Kultury Tysiąclecia Rzeszowskiej Spółdzielni Mieszkaniowej w Rzeszowie.W spotkaniu uczestniczyło ponad 30 osób a byli to przedstawiciele firm przemysłowych i środowisk naukowych oraz organizacji społecznych. … Dowiedz się więcej