Posiedzenie Trójstronnego Zespołu Branżowego ds. przemysłu motoryzacyjnego. 19.03.2026 Warszawa.
W dniu 19.03.2026 w Warszawie odbyło się kolejne posiedzenie Trójstronnego Zespołu Branżowego ds. przemysłu motoryzacyjnego. Po wielu spotkaniach strony społecznej i pracodawców reprezentowanych przy RDS, zostało wypracowane stanowisko mające na celu przygotowanie rozwiązań chroniących pracowników i zakłady pracy w okresie spadku zamówień z powodów kryzysu i dekoniunktury. Na ostatnim spotkaniu w dniu 19 marca 2026 … Dowiedz się więcej